Dostawy i formy płatności

Dostawa

 1. Wysyłka Produktów fizycznych nastąpi w terminie od 1 do 7 dni roboczych od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji. W wyjątkowych sytuacjach czas dostawy może się wydłużyć, o czym Klient zostanie poinformowany przed dokonaniem zakupu.
 2. Wysyłka Produktów elektronicznych nastąpi do 24 godzin od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji.
 3. Klient ma do wyboru następujące formy dostawy:
  • Przesyłka pocztowa
  • Paczkomaty
  • Przesyłka kurierska
  • Odbiór w punkcie
  • Przesyłka elektroniczna
 4. Dostawy realizowane są na terenie Polski.
 5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod wskazany w Formularzu Zamówienia adres wysyłki lub adres e-mail.
 6. W przypadku konsultacji, szkoleń, czy innych usług indywidualnych, które zamówił Klient, a które są dostępne w Sklepie – realizacja usługi nastąpi w terminie indywidualnie uzgodnionym przez strony lub w terminie wskazanym w opisie danego Produktu.
 7. W przypadku Produktów elektronicznych np. kursów online czy e-booków wysyłka Produktu do pobrania lub dostęp do danego kursu online czy webinaru następuje zazwyczaj niezwłocznie po dokonaniu i zaksięgowaniu płatności, chyba że inaczej zaznaczono w opisie danego Produktu elektronicznego (szczególnie w przypadku przedsprzedaży danego Produktu). Dostęp może też być udzielany cyklicznie, zgodnie z programem kursu i terminami wskazanymi w opisie kursu czy innego Produktu elektronicznego. Dostawa zamówionych Produktów elektronicznych odbywa się nieodpłatnie, w ramach usługi utrzymania Konta Klienta.
 8. Dostawy Produktów fizycznych odbywają się w dni robocze, od poniedziałku do piątku.
 9. Koszty dostaw Produktów fizycznych podane są w momencie składania Zamówienia i przeliczania koszyka. Klient może się z nimi zapoznać przed dokonaniem Zamówienia. Ceny Produktów fizycznych nie zawierają cen dostawy, które doliczane są zgodnie z aktualnym cennikiem Sklepu.
 10. W przypadku wyboru przez Klienta płatności w formie przedpłaty czas wysyłki Produktu liczy się od dnia uznania wpłaty na rachunku bankowym Sprzedawcy.
 11. Jeżeli przy zakupie Klient wybiera płatność w formie przedpłaty to zobowiązuje się do niezwłocznej wpłaty środków na rachunek bankowy Sprzedawcy. W razie braku wpłaty na rachunek bankowy Sprzedawcy w terminie 3 dni roboczych od dnia złożenia Zamówienia w Sklepie (z wyłączeniem sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy), Zamówienie ulega anulowaniu.
 12. Przyjmuje się, że dzień zapłaty, to dzień uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

Aktualny cennik dostaw:

Sposób dostawyPrzedpłataSzacowany czas dostawy
Przesyłka pocztowa ekonomiczna5 zł3-7 dni roboczych
Przesyłka pocztowa polecona9 zł3-7 dni roboczych
Paczka w Ruchu10 zł2-3 dni robocze
Paczkomaty Inpost12 zł2-3 dni robocze
Kurier Inpost15 zł2-3 dni robocze
Przesyłka elektroniczna0 zł0-24 godzin

Dostępne formy płatności

 1. Ceny Produktów zamieszczone na stronie internetowej Sklepu są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki wymagane przez obowiązujące przepisy prawne (w tym podatek VAT).
 2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Produkty:
  • przelewem bankowym – płatne bezpośrednio na konto Sprzedawcy. Dane konta bankowego do przelewów zostaną wyświetlone po wybraniu tej formy płatności i kliknięciu w przycisk „Kupuję i płacę”. Na przelewie w polu „Tytułem” prosimy podać co najmniej numer Zamówienia
  • przelewem elektronicznym – płatne bezpośrednio na konto Sprzedawcy za pośrednictwem systemu TPay;
 3. Do każdego Zamówienia na firmę oraz na prośbę osoby fizycznej, wystawiana jest faktura w wersji elektronicznej, która zostaje przesłana do Klienta na adres email podany w zamówieniu, na co Klient niniejszym wyraża zgodę. Sprzedawca korzysta ze zwolnienia z ewidencjonowania za pomocą kasy fiskalnej, prowadząc sprzedaż bezrachunkową na rzecz osób fizycznych. Jeśli Klient nie poprosił o fakturę na osobę fizyczną, dowód zakupu stanowi potwierdzenie przelewu, pozwalające jednoznacznie przypisać transakcję do zamówienia.